Medarbejdere

Ruben Dalsgaard
Generalsekretær
ruben@danskoase.dk
Jesper Winberg
Sekretariatsleder
jesper@danskoase.dk
Jens Christian Olesen
Bogholder
jco@danskoase.dk
Julia Sakskjær
Projektleder, SommerOase og LederOase (indhold og program)
julia@danskoase.dk
Benjamin Byg
Projektleder, SommerOase og LederOase (logistik og rammer)
benjamin@danskoase.dk
Simon Schrøder-Thomsen
Konferenceteknik
simon@buo.dk
Kathrine Wanninger
Kommunikationsleder
kathrine@danskoase.dk
Dorthea-Emilie Andersen
Kontorelev
de@danskoase.dk
David Wanninger
Grafiker
david@danskoase.dk
Anne Hørlyck
Kommunikation: Video & Sociale Medier
anne@danskoase.dk
Elisabeth Hejslet
Kommunikation: Video og sociale medier
Peder Poulsen
Diakonikonsulent
peder@danskoase.dk
Bo Korshøj Lykke
Programmør
bo@danskoase.dk
Sigurd Fausholt
Telemarketingmedarbejder
sigurd@buo.dk
Ruben Knudsen
Mand og mand imellem